Nastavení soukromí

Pro poskytování služeb používáme soubory cookies. Některé z nich jsou pro fungování webu nutné, zatímco jiné nám pomohou vylepšit váš uživatelský zážitek a rychleji vás navést k tomu, co právě hledáte.
Souhlasíte s používáním všech cookies? Svůj souhlas můžete snadno definovat kliknutím na tlačítko Přijmout vše Přijmout vše Nastavení

 

Puig 21688H plexi kouřové Suzuki V-Strom 800 (23-)

Číslo výrobku:
21688H
Výrobce:
Naše cena s DPH:
4.390 Kč / ks
Naše cena bez DPH:
3.628 Kč / ks
Množství:
3 ks
Termín dodání:
obv. 5 dní
Typ:
4.390 Kč / ks
ks

Popis výrobku

Vyměňte přední sklo svého motocyklu za cestovní přední sklo PUIG. Vyrobeno z akrylu 3-4 mm podle modelu motocyklu, aby byla zaručena maximální ochrana před větrem, zlepšení aerodynamiky kusu a případných nečistot, které vás mohou během jízdy ovlivnit. Navíc přichází s variabilním kšiltem, který ještě více přesměruje vítr a zároveň dosáhne skvělého pocitu pohodlí na palubě vašeho stroje. Tato clona je připevněna k cestovnímu čelnímu sklu šrouby, protože clona má již vytvořené otvory pro usnadnění montáže. Poznámka: ne všechny cestovní modely čelního skla jsou vybaveny štítem.

Čelní sklo má zaoblený obrys > = 2 mm, v souladu s předpisy TÜV.

Pro montáž poskytuje PUIG pokyny s montážními tipy, abyste si mohli rychle vychutnat cestovní čelní sklo na svém motocyklu.

Výška v nízké poloze: 460 mm
Výška ve vysoké poloze: 525 mm
Šířka: 445 mm
Tloušťka: 4 mm
Vyrobeno z vysoce odolného akrylu

 

Odeslat dotaz

Odeslat dotaz

S tímto výrobkem si ostatní také objednávají

obv. 5 dní
2.240 Kč
 
 
Funkční prádlo

Ověřeno zákazníky

Ověřeno zákazníky

 

HZmoto - netkatalog.czMotocyklové příslušenství, doplňky - netkatalog.cz
Najdete nás na Facebooku